Etapa a 11-a din Liga a V-a de fotbal a judeţului Alba programează sâmbătă, de la ora 14.30, la Vinţu de Jos, derby-ul seriei a doua dintre CS Universitatea Alba Iulia şi Hidromecanica Şugag. 

Iată programul complet al rundei şi oficialii delegaţi:

Seria 1

Echipe Arbitri
1.CS CUPRIROM ABRUD – CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Data: 10.11.2018 (Sâmbătă)

Ora: 14:30

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Coltor Claudiu (Aiud)

As1: Aldea Dan (Blaj)

As2: Boitor Răzvan (Blaj)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

2.AS LIMBENII LIMBA – CS OCNA MUREȘ II

Data: 11.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Codrea Marian (Cugir)

As2: Codrea Viorel (Cugir)

 

Secr: Bran Petru (Săliștea)

3.CS PERFORMANȚA IGHIU – AS INTER CIUGUD

Data: 11.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Cetate

Localitate: Alba Iulia

A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

 

Secr: Țîra Mihai (Alba Iulia)

4.AS SPORTUL LIVEZILE – ACS BĂGĂU

Data: 11.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Coltor Claudiu (Aiud)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

Secr: Mărginean Filon (Aiud)

5.AS PROGRESUL FĂRĂU – AS ȘIOMII CIUMBRUD

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Caludiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

6.CS INTER UNIREA – AFC LOPADEA NOUĂ

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

As2: Popa Oana (Aiud)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

Seria 2

Echipe Arbitri
1.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 10.11.2018 (Sâmbătă)

Ora: 14:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Câmpean Alin (Zlatna)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

2.CS INDUSTRIA GALDA II – CS SPICUL BUCERDEA

Data: 11.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Sas Andrei (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.AS VOINȚA BELDIU – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 11.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Bodogae Andrei (Aiud)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

4.AFC PIANU 2016 – CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Pianu de Jos

Localitate: Pianu de Jos

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Postei Claudiu (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

5.AS PĂNADE – AS TINERETUL ȘONA

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Mureșan Cătălin (Aiud)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

6.AS CRĂCIUNELUL DE JOS – AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Cioflica Paul (Abrud)

As2: Oancea Valentin (Abrud)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

7.AS VIITORUL BIIA – AS VIITORUL RĂHĂU

Data: 11.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

 

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.