Viitorul Santimbru-Muresul Vintu de Jos Supercupa48Vineri la sediul AJF Alba a avut loc refacerea țintarului Ligii a a IV-a pentru noul sezon. 

14 echipe vor lua parte în noul sezon al ligii a IV-a, iar sezonul debutează cu un derby e foc. Viitorul Sântimbru va juca acasă în prima etapă cu Șurianu Sebeș.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Iată programul complet:

Etapa 1: Rapid CFR Teiuș -Sportul Petrești , Transalpina Șugag-Fortuna Lunca Mureșului, Inter Ciugud -Gaz Metan Valea Lungă, Dalia Sport Daia Română-Viitorul Spicul Daia Română, Energia Săsciori-CIL Blaj , Viitorul Sântimbru-Șurianu Sebeș, CS Ocna Mureș-Olimpia Aiud

Etapa 2: Fortuna Lunca Mureșului-Rapid CFR Teiuș , Gaz Metan Valea Lungă-Transalpina Șugag, Viitorul Spicul Daia-Inter Ciugud , CIL Blaj -Dalia Sport Daia Română, Șurianu Sebeș-Energia Săsciori, Olimpia Aiud-Viitorul Sântimbru, Sportul Petrești -CS Ocna Mureș

Etapa 3: Fortuna Lunca Mureșului-Sportul Petrești , Rapid CFR Teiuș -Gaz Metan Valea Lungă, Transalpina Șugag-Viitorul Spicul Daia, Inter Ciugud -CIL Blaj , Dalia Sport Daia Română-Șurianu Sebeș, Energia Săsciori-Olimpia Aiud, Viitorul Sântimbru-CS Ocna Mureș

Etapa 4: Gaz Metan Valea Lungă-Fortuna Lunca Mureșului, Viitorul Spicul Daia-Rapid CFR Teiuș , CIL Blaj -Transalpina Șugag, Șurianu Sebeș-Inter Ciugud , Olimpia Aiud-Dalia Sport Daia Română, CS Ocna Mureș-Energia Săsciori, Sportul Petrești -Viitorul Sântimbru

Etapa 5: Gaz Metan Valea Lungă-Sportul Petrești , 2-Viitorul Spicul Daia, Rapid CFR Teiuș -CIL Blaj , Transalpina Șugag-Șurianu Sebeș, Inter Ciugud -Olimpia Aiud, Dalia Sport Daia Română-CS Ocna Mureș, Energia Săsciori-Viitorul Sântimbru

Etapa 6: Viitorul Spicul Daia-Gaz Metan Valea Lungă, CIL Blaj -Fortuna Lunca Mureșului, Șurianu Sebeș-Rapid CFR Teiuș , Olimpia Aiud-Transalpina Șugag, CS Ocna Mureș-Inter Ciugud , Viitorul Sântimbru-Dalia Sport Daia Română, Sportul Petrești -Energia Săsciori

Etapa 7: Sportul Petrești -Viitorul Spicul Daia, Gaz Metan Valea Lungă-CIL Blaj , Fortuna Lunca Mureșului-Șurianu Sebeș, Rapid CFR Teiuș -Olimpia Aiud, Transalpina Șugag-CS Ocna Mureș, Inter Ciugud -Viitorul Sântimbru, Dalia Sport Daia Română-Energia Săsciori

Etapa 8: CIL Blaj -Viitorul Spicul Daia, Șurianu Sebeș-Gaz Metan Valea Lungă, Olimpia Aiud-Fortuna Lunca Mureșului, CS Ocna Mureș-Rapid CFR Teiuș , Viitorul Sântimbru-Transalpina Șugag, Energia Săsciori-Inter Ciugud , Dalia Sport Daia Română-Sportul Petrești

Etapa 9: Sportul Petrești -CIL Blaj , Viitorul Spicul Daia-Șurianu Sebeș, Gaz Metan Valea Lungă-Olimpia Aiud, Fortuna Lunca Mureșului-CS Ocna Mureș, Rapid CFR Teiuș -Viitorul Sântimbru, Transalpina Șugag-Energia Săsciori, Inter Ciugud -Dalia Sport Daia Română

Etapa 10:Șurianu Sebeș-CIL Blaj , Olimpia Aiud-Viitorul Spicul Daia, CS Ocna Mureș-Gaz Metan Valea Lungă, Viitorul Sântimbru-Fortuna Lunca Mureșului, Energia Săsciori-Rapid CFR Teiuș , Dalia Sport Daia Română-Transalpina Șugag, Inter Ciugud -Sportul Petrești

Etapa 11: Sportul Petrești -Șurianu sebeș, CIL Blaj -Olimpia Aiud, Viitorul Spicul Daia-CS Ocna Mureș, Gaz Metan Valea Lungă-Viitorul Sântimbru, Fortuna Lunca Mureșului-Energia Săsciori, Rapid CFR Teiuș -Dalia Sport Daia Română, Transalpina Șugag-Inter Ciugud

Etapa 12: Olimpia-Șurianu Sebeș, CS Ocna Mureș-CIL Blaj , Viitorul Sântimbru-Viitorul Spicul Daia, Energia Săsciori-Gaz Metan Valea Lungă, Dalia Sport Daia Română-Fortuna Lunca Mureșului, Inter Ciugud -Rapid CFR Teiuș , Transalpina Șugag-Sportul Petrești

Etapa 13: Sportul Petrești -Olimpia Aiud, Șurianu Sebeș-CS Ocna Mureș, CIL Blaj -Viitorul Sântimbru, Viitorul Spicul Daia-Energia Săsciori, Gaz Metan Valea Lungă-Dalia Sport Daia Română, Fortuna Lunca Mureșului-Inter Ciugud , Rapid CFR Teiuș -Transalpina Șugag

 

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.