Duminică vor avea loc meciurile din etapa a treia în Liga a V-a de fotbal a judeţului Alba.

Iată programul partidelor şi oficialii delegaţi:

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Seria 1

CS OCNA MUREȘ 2 – ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ (ora 11.00, Războieni-Cetate) A: Cerghedean Gabriel (Teiuș); A1: Greța Claudius (Aiud); A2: Tătar Antoniu (Aiud). O: Baidoc Horațiu (Aiud)

LIMBENII LIMBA – SPORTUL LIVEZILE (ora 11.00, Ciugud) A: Iviniș Darius (Zlatna); A1: Oancea Valentin (Abrud), A2: Iancu Aurelian (Abrud). O: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

ȘOIMII CIUMBRUD – PERFORMANȚA IGHIU (ora 11.00) A: Popa Daniel (Aiud); A1: Bodogae Andrei (Aiud); A2: Mureșan Cătălin (Aiud). O: Ocnean Traian (Aiud)

INTER UNIREA – CUPRIROM ABRUD (ora 17.00) A: Damian Radu (Blaj); A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia); A2: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș) O: Neagu Lucian (Teiuș)

FC LOPADEA NOUĂ – INTER CIUGUD (ora 17.00) A: Man Cristian (Alba Iulia); A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș); A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș) O: Ilie Ioan (Aiud)

PROGRESUL FĂRĂU – MUREȘUL GÂMBAȘ (ora 17.00) A: Scrob Radu (Alba Iulia); A1: Mutu Andrei (Alba Iulia); A2: Olaru Marcel (Alba Iulia) O: Danciu Dorin (Alba Iulia)

Seria a 2-a

INDUSTRIA GALDA 2 – AFC PIANU (ora 11.00) A: Costin Vasile (Alba Iulia); A1: Dascălu Antonio (Alba Iulia); A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia) O: Vezan Ilie (Blaj)

VOINȚA BELDIU – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA (ora 11.00, Teiuş). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia); A1: Sîrbu Andrei (Aiud); A2: Ciubucă Tudor (Aiud) O: Mărginean Marius (Blaj)

VIITORUL RĂHĂU – HIDROMECANICA ȘUGAG (ora 11.00) A: Câmpean Alin (Zlatna); A1: Postei Claudiu (Cugir); A2: Voicu Răzvan (Cugir) O: Bran Petru (Săliștea)

VIITORUL BIIA – AS PĂNADE (ora 17.00) A: Aron Corneliu (Alba Iulia); A1: Stegaru Cristian (Alba Iulia); A2: Șerdean Florin (Alba Iulia) O: Lupean Ioan (Teiuș)

GAZ METAN VALEA LUNGĂ – TÂRNAVELE TIUR (ora 17.00) A: Balea Horațiu (Alba Iulia); A1: Mîșcă Răzvan (Teiuș); A2: Vitez Lucian (Aiud) O: Mărginean Filon (Aiud)

TINERETUL ȘONA – VOINȚA TEIUȘ (ora 17.00) A: Uleșan Robert (Alba Iulia); A1: Prodea Sebsatian (Alba Iulia); A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia) O: Bulugea Radu (Valea Lungă)

SPICUL BUCERDEA – AS CRĂCIUNELU DE JOS (ora 17.00) A: Budea Andrei (Cugir); A1: Codrea Marian (Cugir); A2: Codrea Viorel (Cugir) O: Costea Dan (Vințu de Jos)

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.