foto: facebook Inter Unirea

Duminică au loc meciurile din etapa a zecea a Ligii a V-a de fotbal. 

Iată programul partidelor şi oficialii delegaţi:

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Seria 1

Echipe Arbitri
1.AS ȘOIMII CIUMBRUD – CS CUPRIROM ABRUD

Data: 04.11.2018

Ora: 12:30

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Bodogae Andrei (Aiud)

As2: Popa Oana (Aiud)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

2.CS OCNA MUREȘ II – AS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 04.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)

 

Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

3.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ – CS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Sîrbu Andrei (Aiud)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

4.AS INTER CIUGUD – AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Câmpean Alin (Zlatna)

As1: Oancea Valentin (Abrud)

As2: Iancu Aurelian (Abrud)

 

Secr: Bran Petru (Săliștea)

5.ACS BĂGĂU – AS INTER UNIREA

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Greța Claudius (Aiud)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

6.AFC LOPADEA NOUĂ – AS LIMBENII LIMBA

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Popa Sergiu (Aiud)

As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

Seria 2

Echipe Arbitri
1.AFC VIITORUL RĂHĂU – CS INDUSTRIA GALDA II

Data: 04.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin  (Alba Iulia)

 

Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă)

2.CS VOINȚA TEIUȘ – AS PĂNADE

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Copândean Andrei (Ocna Mureș)

As2: Koncz Critian (Ocna Mureș)

 

Secr: Mărginean Filon (Aiud)

3.CS SPICUL BUCERDEA – CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Iviniș Dariu  (Zlatna)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

4.AS TINERETUL ȘONA – AS VOINȚA BELDIU

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Coltor Claudiu (Aiud)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Vitez Lucian (Aiud)

 

Secr: Ilie Ioan (Aiud)

5.AS HIDROMECANICA ȘUGAG – AS CRĂCIUNELUL DE JOS

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Codrea Marian (Cugir)

As2: Codrea Viorel (Cugir)

 

Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă)

6.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ  – AS VIITORUL BIIA

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

7.AS TÂRNAVELE TIUR – AFC PIANU 2016

Data: 04.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Costin Vasile (Alba Iulia)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.