Hidromecanica Sugag-Navobi Alba Iulia61Cu Industria Galda de Jos II și Sportul Petrești promovate în Liga a 4-a, ultimul eșalon fotbalistic al județului programează o luptă nebună în ultima etapă pentru desemnarea celei de a 3-a participante în L4. Fortuna Lunca Mureșului și Sportul Livezile se luptă pentru supremație în Seria a 2-a, acestea fiind la egalitate de puncte. Liga a 5-a se întrerupe weekend-ul viitor din cauza alegerilor locale, însă până atunci vă invităm să urmăriți rezultatele, marcatorii și echipele din penultima etapă a campionatului.

NOTĂ: Nu au fost primite informații referitoare la partida dintre AS Pănade și Viitorul Sântimbru, terminat cu scorul de 2-1 în favoarea satelitului echipei din Liga a 4-a.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Seria I

sona-mihalt

Tineretul Șona: Vereș – Poșa, Dulău,  Ciulea, Sabău, Frățilă, Folea, Roșca, Tulea, Sârbu, C. Dulău. Rezerve: Boer, Erșek, Bogdan, B. Folea, Petric, Panczel.

Dacia Mihalț: Mîrza – Co. Câmpean, Cr. Câmpean, Părău, Stânea, Irimie, Anghel, Comșa, Panța, Ordean. Rezerve: Cârnaț, Vasinc, Stânea, Breaz

cergau-biia

Nicolae Linca Cergău: V. Cristea – Voina, Pinca, Bozoșan, Tompi, Vlad, Micu, I. Mărginean, Hașegan, Mihu, N. Popa. Rezerve: Răcuci, Spătăcean, Szabo, Szollosi, Dancu

Viitorul Biia: I. Grama – Dehelean, Manta, Dulău, Groza, Borșoi, Todoran, Oăcurar, S. Grama, Bulucz, Dancu. Rezerve: Burja, R. Mărginean, Aldeam Medeșan, A. Cristea

bucerdea-stremt

Spicul Bucerdea: Ognean – Iosif Rusu, Ioan Rusu, Otvos, Lodroman, Moșneag, Beldean, Tamaș, Pușcă, Maier, Colese. Rezerve: Oțel, Pintea, Lazăr, Hebian.

Voința Stremț: Weber – G. Cetean, Dîscă, Șerb, Rus, Vlad, Fufezan, Țurcanu, Epure, Beldean, Rancea. Rezerve: Mara, C. Cetean, Rus, Goloșie

galda-craciunelu

Industria Galda de Jos II: Laslo – Nicoară, Mărginean, F. Crețiu, Voica, M. Vonya, Cotișel, I. Crețiu, Sîrbu, C. Ivașcu, A. Cioară. Rezerve: Leba, David.

AS Crăciunelu de Jos: Coman – Plăcintaru, Ioica, Cîmpean, Zudor, Poanță, Sas, Boldea, Tompi, Mărginean, Roșa. Rezerve: C. Coman, Oniga, Ciortea, Mihu, Bogdan, Nicula.

Seria a II-a

farau-radesti

Progresul Fărău: Milic – Sulyok, R. Crișan, Suciu, Rîșniță, Chirilă, Chiorcea, Stoia, Baciu, Indrei, R. Damian. Rezerve: Szekely, S. Hîrceagă, E. Hîrceagă, I. Popa, Muntean, Costin.

Național Rădești: Ilie – Sabău, Ciucur, Ferencz, R. Hîrceagă, Guia, Bîrsan, Borsan, Marc, Bucur, Iorga. Rezerve: Oargă, Moga, Mătărângă

inter-lopadea

Inter Unirea: Poiană – Lăcătuș, Oltean, Belea, Moca, Hoka, Rostaș, Balla, Dandoș, Sanislav, M. Helerea. Rezerve: Simon, Zoltan, Periat, Popa, Cadar, I. Popa, Sismaș.

FC Lopadea Nouă: Tordai – Mucsi, Boros, Marina, Lorincz, Man, Kiss, Katona, Koble, Szabo, Orian. Rezerve: Toma, Turzai, Tordai, Suciu, Aloman, Molnar.

lunca-bagau

Fortuna Lunca Mureșului: Farcaș – Huszar, Divricean, Păcurar, Iakab, Rareș Stoica, Răzvan Stoica, V. Zoltan, Georgiu, Moldovan. Rezerve: Kereki, Hagya, Trif, Taar, Hada, Popa, Sarosi.

ACS Băgău: Ursa – Văcariu, C. Maxim, Șușman, Nicula, Kiss, G. Popa, Tătar, Toma, Balasz, Țălnar. Rezerve: Maier, Văsuț, Vaidasigan, Kozma.

livezile-unirea

Sportul Livezile: Bedelean – Oniga, Hirsch, Moga, Costan, Marcu, Sas, R. Andone, Mif, Stancu-Dănciulescu, D. Man. Rezerve: Bucur, R. Man, R. Costan, Petrușiu, Gligor.

Viitorul Unirea: Botei – Tărtăreanu, Chindea, Bulgăr, Toth, Andrea, Șerban, Ilea, Hiriza, Arinar, C. Popa. Rezerve: Adam, Trif, Lazăr, Tașcă.

vama-gambas

Viitorul Vama Seacă: Rîșniță – Oltean, Roșian, Coman, Mircea, Bălțat, Hari, D. Podar, A. Podar, Tat, Luca. Rezerve: Buciumaș, Nucă, Ognean, Radu.

Mureșul Gâmbaș: Chirilă – Crișan, Vorro, Salcă, Mișke, Lazea, Groza, Aloman, Negrea, Varro, Helerea. Rezerve: Gâlea, Mărginean, Oltean, Rațiu.

razboieni-ciumbrud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AS Războieni Cetate: Băginean – Balica, Miclea, Rostaș, R. Damian, Lorinczi, Lacău, Brînzeiu, Nemeș, Lupean, Haiduc. Rezerve: Herchi, Miriștean, Țigorean, Anton.

Șoimii Ciumbrud: Pascu – Bardi, Luca, Farkaș, Voss, Gheți, Raț, M. Duca, A. Duca, Mureșan. Rezerve: Iepure, Tudse, Zsigo, Sasu,

Seria a III-a

sugag-navobi

Hidro Șugag: Titianu – Posteiu, Pop, Cutean, A. Lăcătuș, Morea, Neag, Stoica, Lazăr, Șufană, Trăscăian. Rezerve: Morariu, Cristurean, Domșa, Goangă.

Navobi Alba Iulia: Novăcean – Legian Dumitru, Miclea, A. Rațiu, Scrob, Chira, Truță, Ciurdaș, Jina, Stanciu. Rezerve: D. Rațiu, Paștiu.

limba-micesti

Limbenii Limba: Szegedi – Roșu, Florea, Moldovan, Negru, Barbu, Bucur, Nicula, Stoia, Iosif, Hațegan. Rezerve: Bența, David, Groza, Pănescu, Iacob, Briciu, Covali.

AFC Micești: Vârtei – Pușcaș, Topârcean, D. Popa, Benchea, Aldea, Baciu, Vozar, Berchi, Mocoiu, Gavrilov. Rezerve: Moldovan, Hrvat, Drăcoiu, Scrobotă, A. Herepean.

pianu-cricau

ASC Pianu 2013 II: I. Neag – Bâra, Horhoi, V. Trifa, Bunea, Panța, Andreiu, Păcurar, Voișan, Cristea, Todor. Rezerve: Cioară

Decebal Cricău: Florea – Nicola, Cristea, R. Moldovan, Berchi, Precup, Petrușel, Flurăgan, Iacșa, Prața, A. Culda. Rezerve: Stanciu, Bunea.

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.