Urmăriți live scorurile următoarelor meciuri:

Minerul Motru – Metalurgistul Cugir: 1 – 4
Necșulescu (min. 5), Itu (min. 14), Cîrstean (min. 54), Tăban ( min. 47)

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Performanta Ighiu – CS Ineu:  4-0
Szekely (min. 16), Fetița (min. 54, 86, penalty), S. Turuș (min.75)

Industria Galda de Jos – Luceafarul Oradea: 1 – 3
Baghiu (min. 28)Arnăutu (min. 4), Salif Nogo (min. 30), (min. 90 )


Metalurgistul Cugir

Echipa: Tiuț Călin, Preda Alex, Letan Cosmin, Huțanu Alin, Chelaru Marius, Piko Bogdan, Itu Lucian, Necsulescu Radu, Taban Andrei, Șuteu Alin, Cârstean Adrian
Rezerve: Dragotă Cosmin, Neagu Marius, Afrapt Andrei, Petricău Valentin, Iovu Sandu, Radu Ștefan, Iovănescu Andrei
Antrenor: Moldovan Călin


Minerul Motru

Echipa: Noană Cosmin, Stăncuțu Cosmin, Nueleanu Adrian, Colareza Dănuț, Tudoran Gheorghe, Nicoloff Răzvan, Ghighilicea Claudiu, Pruteanu Costel, Dinu Ionel, Drăgan Ioan, Sirmon Cosmin
Rezerve: Hanu Valentin, Iancu Beniamin, Vrâncuți Mădălin, Năuiu Daniel
Antrenor: Alecu Ion


Industria Galda de Jos

Echipa: Iancău Vasile, Olar George, Haiduc Claudiu, Man Maxim, Boancă Ioan, Frenciu Răzvan, Lupșan Daniel, Vonya Cristian, Bodea Cristian, Baghiu Flaviu, Cernea Andrei
Rezerve: Ștef Cătălin, Câmpean Alin, Ivașcu Cătălin, Cioplântă Ionuț, Kilin Cristian, Mureșan Silviu, Lungu Raul
Antrenor: Paul Ciucă


Luceafărul Oradea

Echipa: Pap Eduard, Radu Alexandru, Nogo  Salif, Balea Adrian, Balla Istvan, Roșu Constantin, Arnăutu Nicolae, Drăgan Flaviu, Hlinca Ionuț, Țegle Alin, Feher Marius
Rezerve: Goia Alin, Bactăr Sergiu, Floruț Alin, Chiș-Toie Paul, Popa Mădălin, Ban și Spucan.
Antrenor: Dobai Dan


CS Ineu

Echipa: Mitrea, M. Popovici, Bier, V. Spătaru, Clej, D. Ciocan, Zaremțan, Amin, Jazzleygerențe, Huțanu. Hulbar (cpt.)
Rezerve: Pușcaș, Talpaș, Ciobotă, Mineran, Botaș, Udrescu, Mașniță
Antrenor: Sculici Cristian


Performanța Ighiu

Echipe: Bodea, Rodean, Potopea, Cornea, Ov.Turuș (cpt.), Fetița, Negură, Oniche, Weiner, Szekely, R. David.
Rezerve: Al. Lazăr, Bărculeț, Buda, Circov, Oară, S. Turuș, R. Moga.
Antrenor: Adorian Himcinschi

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

7 COMENTARII

    • ok…nu am zis-o din rautate, va garantez ca numele pe care le-am scris sunt varianta corecta, puteti verifica si pe bihon . ro, la casetele tehnice din etapele trecute

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.