Viitorul Santimbru-Industria Galda de Jos II23Liga a V-a, Seria I se anunță a fi una extrem de interesantă și asta pentru că nu există o favorită certă la promovarea în Liga a IV-a. Cu siguranță găldenii și-au pierdut dreptul de promovare după ce au abandonat competiția în acest sezon. 

Voința Stremț s-a zbătut pentru accederea în Liga a IV-a, însă fără succes. Surprize pot apărea desigur, dar rămâne de văzut cine va izbuti să cucerească titlul de campioană în Liga a V-a, Seria I.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Vă prezentăm programul complet al turului:

Etapa I: 

Voința Beldiu – Voința Stremț

Industria Galda de Jos II – Viitorul Sântimbru II

AS Nicolae Linca Cergău – AS Crăciunelu De Jos

AS Tineretul Șona – Spicul Bucerdea

Viitorul Biia – Avântul Sâncel

AS Pănade – Dacia Mihalț

Etapa a II-a

Viitorul Sântimbru II – Voința Beldiu

AS Crăciunelu De Jos – Industria Galda de Jos II

Spicul Bucerdea – AS Nicolae Linca Cergău

AVântul Sâncel -AS Tineretul Șona

Dacia Mihalț – Viitorul Biia

Voința Stremț – AS Pănade

Etapa a III-a: 

Viitorul Sântimbru II – Voința Stremț

Voința Beldiu – AS Crăciunelu De Jos

Industria Galda de Jos II – Spicul Bucerdea

AS Nicolae Linca Cergău – Avântul Sâncel

AS Tineretul Șona – Dacia Mihalț

Viitorul Biia – AS Pănade

Etapa a IV-a: 

AS Crăciunelu De Jos – Viitorul Sântimbru II

Spicul Bucerdea – Voința Beldiu

Avântul Sâncel – Industria Galda de Jos II

Dacia Mihalț – AS Nicolae Linca Cergău

AS Pănade – AS Tineretul Șona

Voința Stremț – Viitorul Biia

Etapa a V-a:

AS Crăciunelu De Jos – Voința Stremț

Viitorul Sântimbru II – Spicul Bucerdea

Voința Beldiu – Avântul Sâncel

Industria Galda de Jos II – Dacia Mihalț

AS Nicolae Linca Cergău – AS Pănade

AS Tineretul Șona – Viitorul Biia

Etapa a VI-a: 

Spicul Bucerdea – AS Crăciunelu De Jos

Avântul Sâncel – Viitorul Sântimbru II

Dacia Mihalț – Voința Beldiu

AS Pănade – Industria Galda de Jos II

Viitorul Biia – AS Nicolae Linca Cergău

AS Tineretul Șona – Voința Stremț

Etapa a VII-a: 

Voința Stremț – Spicul Bucerdea

AS Crăciunelu De Jos – Avântul Sâncel

Viitorul Sântimbru II – Dacia Mihalț

Voința Beldiu – AS Pănade

Industria Galda de Jos II- Viitorul Biia

AS Nicolae Linca Cergău – AS Tineretul Șona

Etapa a VIII-a: 

Avântul Sâncel – Spicul Bucerdea

Dacia Mihalț – AS Crăciunelu De Jos

AS Pănade – Viitorul Sântimbru II

Viitorul Biia – Voința Beldiu

AS Tineretul Șona – Industria Galda de Jos II

AS Nicolae Linca Cergău – Voința Stremț

Etapa a IX-a: 

Voința Stremț – Avântul Sâncel

Spicul Bucerdea – Dacia Mihalț

AS Crăciunelu De Jos – AS Pănade

Viitorul Sântimbru II – Viitorul Biia

Voința Beldiu -AS Tineretul Șona

Industria Galda de Jos II – AS Nicolae Linca Cergău

Etapa a X-a: 

Dacia Mihalț Avântul Sâncel

AS Pănade – Spicul Bucerdea

Viitorul Biia – AS Crăciunelu De Jos

AS Tineretul Șona – Viitorul Sântimbru II

AS Nicolae Linca Cergău – Voința Beldiu

Industria Galda de Jos II – Voința Stremț

Etapa a XI-a: 

Voința Beldiu – Industria Galda de Jos II

Viitorul Sântimbru II – AS Nicolae Linca Cergău

AS Crăciunelu De Jos – AS Tineretul Șona

Spicul Bucerdea – Viitorul Biia

Avântul Sâncel – AS Pănade

Voința Stremț – Dacia Mihalț

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.