Industria Sarmei Campia Turzii-Perfomanta Ighiu 47După o perioadă îndelungată de timp județul Alba fierbe din nou datorită echipelor de fotbal din Liga a III-a. Performanța Ighiu, Industria Galda de Jos, Mureșul Vințu de Jos și Unirea Alba Iulia au fost repartizate în Liga a III-a, Seria a IV-a, iar campionatul se anunță a fi unul incredibil de interesant pentru iubitorii fotbalului.

Derby-urile județului Alba vor avea loc încă din primele etape. Unirea Alba Iulia și Industria Galda de Jos se vor duela încă din etapa a III-a, în vreme ce în runda cu numărul patru se vor întâlni Performanța Ighiu și Unirea Alba Iulia, iar Mureșul Vințu de Jos și Industria Galda de Jos vor juca în etapa a cincea.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Vă prezentăm mai jos programul turului:

  • Etapa 1: Mureșul Vințu -Pandurii Târgu Jiu, UTA BD Arad- ACS Poli II, Unirea Alba Iulia-Milenium Giarmata , Lunca Teuz Cernei -Becicherecu Mic, CNS Cetate Deva-Industria Galda, CSM Lugoj – Performanța Ighiu, CSM Reșița- STĂ, Ripensia-Național Sebiș
  • Etapa 2: ACS Poli II – Mureșul Vințu, Milenium Giarmata -UTA BD Arad, Becicherecu Mic-Unirea Alba Iulia, Industria Galda – Lunca Teuz Cernei , Performanța Ighiu– CNS Cetate Deva, STĂ-, CSM Lugoj, Național Sebiș-CSM Reșița, Pandurii Târgu Jiu -Ripensia
  • Etapa 3: ACS Poli II – Pandurii Târgu Jiu, Mureșul Vințu -Milenium Giarmata , UTA BD Arad-Becicherecu Mic, Unirea Alba IuliaIndustria Galda  Lunca Teuz Cernei –Performanța Ighiu, CNS Cetate Deva-STĂ , CSM Lugoj – Național Sebiș, CSM Reșița – Ripensia
  • Etapa 4: Milenium Giarmata – ACS Poli II, Becicherecu Mic- Mureșul Vințu , Industria Galda -UTA BD Arad, Performanța Ighiu-Unirea Alba Iulia, STĂ- Lunca Teuz Cernei , Național Sebiș- CNS Cetate Deva, Ripensia – CSM Lugoj, Pandurii Târgu Jiu -CSM Reșița
  • Etapa 5: Milenium Giarmata -Pandurii Târgu Jiu , ACS Poli II-Becicherecu Mic, Mureșul Vințu -Industria Galda, UTA BD Arad- Performanța Ighiu, Unirea Alba Iulia– STĂ, Lunca Teuz Cernei -Național Sebiș, CNS Cetate Deva-Ripensia, , CSM Lugoj-CSM Reșița
  • Etapa 6: Becicherecu Mic-Milenium Giarmata , Industria Galda de Jos– ACS Poli II, Performanța Ighiu- Mureșul Vințu, STĂ-UTA BD Arad, Național Sebiș-Unirea Alba Iulia, Ripensia- Lunca Teuz Cernei , CSM Reșița- CNS Cetate Deva, Pandurii Târgu Jiu -, CSM Lugoj
  • Etapa 7: Becicherecu Mic-Pandurii Târgu Jiu, Milenium Giarmata -Industria Galda , ACS Poli II – Performanța Ighiu, Mureșul Vințu -STĂ, UTA BD Arad-Național Sebiș, Unirea Alba Iulia-Ripensia, Lunca Teuz Cernei -CSM Reșița, CNS Cetate Deva-, CSM Lugoj
  • Etapa 8: Industria Galda -Becicherecu Mic, Performanța Ighiu-Milenium Giarmata , STĂ- ACS Poli II, Național Sebiș- Mureșul Vințu , Ripensia-UTA BD Arad, CSM Reșița-Unirea Alba Iulia , CSM Lugoj- Lunca Teuz Cernei , Pandurii Târgu Jiu – CNS Cetate Deva
  • Etapa 9: Pandurii Târgu Jiu -Industria Galda , Becicherecu Mic-Performanța Ighiu, Milenium Giarmata -STĂ, ACS Poli II – Național Sebiș, Mureșul Vințu -Ripensia Timișoara, UTA BD Arad-CSM Reșița, Unirea Alba Iulia- CSM Lugoj, Lunca Teuz Cernei – CNS Cetate Deva
  • Etapa 10: Performanța Ighiu-Industria Galda , STĂ-Becicherecu Mic, Național Sebiș-Milenium Giarmata, Ripensia – ACS Poli II, CSM Reșița- Mureșul Vințu, CSM Lugoj-UTA BD Arad, CNS Cetate Deva-Unirea Alba Iulia, Lunca Teuz Cernei -Pandurii Târgu Jiu
  • Etapa 11: Pandurii Târgu Jiu –Performanța Ighiu, Industria Galda-STĂ, Becicherecu Mic-Național Sebiș, Milenium Giarmata -Ripensia, ACS Poli II-CSM Reșița, Mureșul Vințu – CSM Lugoj, UTA BD Arad- CNS Cetate Deva, Unirea Alba Iulia – Lunca Teuz Cernei
  • Etapa 12: STĂ-Performanța Ighiu, Național Sebiș-Industria Galda , Ripensia-Becicherecu Mic, CSM Reșița-Milenium Giarmata, CSM Lugoj- ACS Poli II, CNS Cetate Deva- Mureșul Vințu , Lunca Teuz Cernei -UTA BD Arad, Unirea Alba Iulia-Pandurii Târgu Jiu
  • Etapa 13: Pandurii Târgu Jiu -STĂ, Performanța Ighiu-Național Sebiș, Industria Galda -Ripensia, Becicherecu Mic-CSM Reșița, Milenium Giarmata – CSM Lugoj, ACS Poli II- CNS Cetate Deva, Mureșul Vințu – Lunca Teuz Cernei , UTA BD Arad-Unirea Alba Iulia
  • Etapa 14: Național Sebiș-STĂ, Ripensia-Performanța Ighiu, CSM Reșița-Industria Galda , , CSM Lugoj-Becicherecu Mic, CNS Cetate Deva-Milenium Giarmata , Lunca Teuz Cernei – ACS Poli II, Unirea Alba Iulia- Mureșul Vințu , UTA BD Arad-Pandurii Târgu Jiu
  • Etapa 15: Pandurii Târgu Jiu -CSM Reșița , STĂ-Național Sebiș, Performanța Ighiu – CSM Reșița, Industria Galda – CSM Lugoj, Becicherecu Mic- CNS Cetate Deva, Milenium Giarmata – Lunca Teuz Cernei , ACS Poli II-Unirea Alba Iulia, Mureșul Vințu -UTA BD Arad

 

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.