Industria Galda de Jos-Surianu Sebes33Vineri la restaurantul Bluemarin a avut loc Adunarea Generală a AJF Alba. În cadrul ședinței AJF a avut loc și stabilirea programului pentru noul sezon competițional.

Vă prezentăm mai jos programul complet al turului Ligii a IV-a, sezonul 2016-2017.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

ETAPA I 

  • Dalia Sport Daia Română – Olimpia Aiud
  • Viitorul Sântimbru – FC Transalpina Șugag
  • Rapid CFR Teiuș – CIL Blaj
  • Euro Șpring – Inter Ciugud
  • Fortuna Lunca Mureșului – Șurianu Sebeș
  • Energia Săsciori – CS Ocna Mureș
  • Sportul Petrești – Unirea Alba Iulia
  • Industria Galda de Jos II – Viitorul Spicul Daia Română

ETAPA A II-A

  • Transalpina Șugag – Dalia Sport Daia Română
  • CIL Blaj – Viitorul Sântimbru
  • Inter Ciugud – Rapid CFR Teiuș
  • Șurianu Sebeș – Euro Șpring
  • CS Ocna Mureș – Fortuna Lunca Mureșului
  • Unirea Alba Iulia – Energia Săsciori
  • Viitorul Spicul Daia – Sportul Petrești
  • Olimpia Aiud – Industria Galda de Jos II

ETAPA A III-A

  • Transalpina Șugag – Olimpia Aiud
  • Dalia Sport Daia Română – CIL Blaj
  • Viitorul Sântimbru – Inter Ciugud
  • Rapid CFR Teiuș – Șurianu Sebeș
  • Euro Șpring – CS Ocna Mureș
  • Fortuna Lunca Mureșului – Unirea Alba Iulia
  • Energia Săsciori – Viitorul Spicul Daia Română
  • Sportul Petrești – Industria Galda de Jos II

ETAPA A IV-A

  • CIL Blaj – Transalpina Șugag
  • Inter Ciugud – Dalia Sport Daia Română
  • Șurianu Sebeș – Viitorul Sântimbru
  • CS Ocna Mureș – Rapid CFR Teiuș
  • Unirea Alba Iulia – Euro Șpring
  • Viitorul Spicul Daia -Fortuna Lunca Mureșului
  • Industria Galda de Jos II – Energia Săsciori
  • Olimpia Aiud – Sportul Petrești

ETAPA A V-A

  • CIL Blaj – Olimpia Aiud
  • Transalpina Șugag – Inter Ciugud
  • Dalia Sport Daia Română – Șurianu Sebeș
  • Viitorul Sântimbru – CS Ocna Mureș
  • Rapid CFR Teiuș – Unirea Alba Iulia
  • Euro Șpring – Viitorul Spicul Daia Română
  • Fortuna Lunca Mureșului – Industria Galda de Jos II
  • Energia Săsciori – Sportul Petrești

ETAPA A VI-A

  • Inter Ciugud – CIL Blaj
  • Șurianu Sebeș – Transalpina Șugag
  • CS Ocna Mureș – Dalia Sport Daia Română
  • Unirea Alba Iulia – Viitorul Sântimbru
  • Viitorul Spicul Daia – Rapid CFR Teiuș
  • Industria Galda de Jos II – Euro Șpring
  • Sportul Petrești – Fortuna Lunca Mureșului
  • Olimpia Aiud – Energia Săsciori

ETAPA A VII-A

  • Inter Ciugud – Olimpia Aiud
  • CIL Blaj – Șurianu Sebeș
  • Transalpina Șugag – CS Ocna Mureș
  • Dalia Sport Daia Română – Unirea Alba Iulia
  • Viitorul Sântimbru – Viitorul Spicul Daia Română
  • Rapid CFR Teiuș – Industria Galda de Jos II
  • Euro Șpring – Sportul Petrești
  • Fortuna Lunca Mureșului – Energia Săsciori

ETAPA A VIII-A 

  • Șurianu Sebeș – Inter Ciugud
  • CS Ocna Mureș – CIL Blaj
  • Unirea Alba Iulia – Transalpina Șugag
  • Viitorul Spicul Daia Română – Dalia Sport Daia Română
  • Industria Galda de Jos II – Viitorul Sântimbru
  • Sportul Petrești – Rapid CFR Teiuș
  • Energia Săsciori – Euro Șpring
  • Olimpia Aiud – Fortuna Lunca Mureșului

ETAPA A IX-A 

  • Oimpia Aiud – Șurianu Sebeș
  • Inter Ciugud – CS Ocna Mureș
  • CIL Blaj – Unirea Alba Iulia
  • Transalpina Șugag – Viitorul Spicul Daia Română
  • Dalia Sport Daia Română – Industria Galda de Jos II
  • Viitorul Sântimbru – Sportul Petrești
  • Rapid CFR Teiuș – Energia Săsciori
  • Euro Șpring – Fortuna Lunca Mureșului

ETAPA A X-A

  • CS Ocna Mureș – Șurianu Sebeș
  • Unirea Alba Iulia – Inter Ciugud
  • Viitorul Spicul Daia – CIL Blaj
  • Industria Galda de Jos II – Transalpina Șugag
  • Sportul Petrești – Dalia Sport Daia Română
  • Energia Săsciori – Viitorul Sântimbru
  • Fortuna Lunca Mureșului – Rapid CFR Teiuș
  • Euro Șpring – Olimpia Aiud

ETAPA A XI-A

  • Șurianu Sebeș – Unirea Alba Iulia
  • Inter Ciugud – Viitorul Spicul Daia
  • CIL Blaj – Inndusria Galda de Jos II
  • Transalpina Șugag – Sportul Petrești
  • Dalia Sport Daia Română – Energia Săsciori
  • Viitorul Sântimbru – Fortuna Lunca Mureșului
  • Rapid CFR Teiuș – Euro Șpring
  • Olimpia Aiud – CS Ocna Mureș

ETAPA A XII-A

  • Unirea Alba Iulia – CS Ocna Mureș
  • Viitorul Spicul Daia Română – Șurianu Sebeș
  • Industria Galda de Jos II – Inter Ciugud
  • Sportul Petrești – CIL Blaj.
  • Energia Săsciori – Transalpina Șugag
  • Fortuna Lunca Mureșului – Dalia Sport Daia Română
  • Euro Șpring – Viitorul Sântimbru
  • Rapid CFR Teiuș – Olimpia Aiud

ETAPA A XIII-A

  • Olimpia Aiud – Unirea Alba Iulia
  • CS Ocna Mureș – Viitorul Spicul Daia Română
  • Șurianu Sebeș – Industria Galda de Jos II
  • Inter Ciugud – Sportul Petrești
  • CIL Blaj – Energia Săsciori
  • Transalpina Șugag – Fortuna Lunca Mureșului
  • Dalia Sport Daia Română – Euro Șpring
  • Viitorul Sântimbru – Rapid CFR Teiuș

ETAPA A XIV-A

  • Viitorul Spicul Daia Română – Unirea Alba Iulia
  • Industria Galda de Jos II – CS Ocna Mureș
  • Sportul Petrești – Șurianu Sebeș
  • Energia Săsciori – Inter Ciugud
  • Fortuna Lunca Mureșului – CIL Blaj
  • Euro Șpring – Transalpina Șugag
  • Rapid CFR Teiuș – Dalia Sport Daia Română
  • Viitorul Sântimbru – Olimpia Aiud

ETAPA A XV-A

  • Olimpia Aiud – Viitorul Spicul Daia Română
  • Unirea Alba Iulia – Industria Galda de Jos II
  • CS Ocna Mureș – Sportul Petrești
  • Șurianu Sebeș – Energia Săsciori
  • Inter Ciugud – Fortuna Lunca Mureșului
  • CIL Blaj – Euro Șpring
  • Transalpina Șugag – Rapid CFR Teiuș
  • Dalia Sport Daia Română – Viitorul Sântimbru

 

 

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.