foto: facebook Inter Unirea

Sâmbătă şi duminică au loc meciurile din etapa a 13-a, ultima a turului, din Liga a V-a de fotbal a judeţului Alba. 

Iată programul partidelor şi oficialii delegaţi:

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Seria 1

Echipe Arbitri
2.CS PERFORMANȚA IGHIU 2004 – ACS BĂGĂU

Data: 25.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.AS LIMBENII LIMBA – AS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 25.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Șerdean FLorin (Alba Iulia)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

4.AS MUREȘUL GÂMBAȘ – AFC LOPADEA NOUĂ

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Nagy Andrei (Ocna Mureș)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Popa Oana (Aiud)

 

Secr: Ocnean Traian (Aiud)

5.AS SPORTUL LIVEZILE – CS OCNA MUREȘ II

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

6.CS INTER UNIREA – AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Domșa Mihai (Aiud)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Halmagyi Alexandru (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

Seria 2

Echipe Arbitri
1.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA – AS TÂRNAVELE TIUR 

Data: 24.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

 

Secr: Bran Petru (Săliștea)

2.AS VOINȚA BELDIU – CS SPICUL BUCERDEA

Data: 24.11.2018

Ora: 14:30

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Sas Andrei (Aiud)

As2: Sîrbu Aurelian (Aiud)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

3.AFC PIANU 2016 – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Pianu de Jos

Localitate: Pianu de Jos

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Bodogae Andrei (Aiud)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

4.AS PĂNADE – AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 25.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

As1: Aldea Dan (Blaj)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

5.AS HIDROMECANICA ȘUGAG – CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Postei Claudiu (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

6.AS CRĂCIUNELU DE JOS – AS TINERETUL ȘONA

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Câmpean Alin (Zlatna)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Cioflică Paul (Abrud)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

7.AS VIITORUL BIIA – ACS INDUSTRIA GALDA II

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Mîșca Andrei (Teiuș)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.