Cupa lu Cră -finala38Fără vedetele competiției, plecate la Sibiu la un alt turneu fotbalistic, cel mai așteptat meci din cadrul Cupei Crăciunului 2015 de la Baza Sportivă Winners Club Țălnar a fost o simplă formalitate pentru echipa lui George Țălnar, care a trecut de RMC 24, cu Circov apărător al buturilor și a câștigat ”purcelul de aur” din acest an. Arnsberg a pășit pe a 3-a treaptă a podiumului după ce i-a învins pe cei de la Joga Bonito cu 2-1 în finala mică.

Absport.ro vă oferă, în format integral, desfășurarea celor două meciuri.

Iată înregistrarea finalei mici:

Iată înregistrarea finalei mari, cu amendamentul că filmarea a fost oprită la un moment dat din cauza ceții: