Zece echipe vor lua parte la Interliga de Iarnă – Trofeul “Gheorghe Ene”, competiție fotbalistică juvenilă pentru jucători născuți în anul 2011 și mai tineri. 

Iată componența grupelor și programul complet al competiției:

Grupa A

Loc Echipa  V   E   Î   GOL   P 
1  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 0 0 0 0-0 0
2  ACS Sebeș 2014 0 0 0 0-0 0
3  CSO Cugir 0 0 0 0-0 0
4  CSM Unirea Alba Iulia 0 0 0 0-0 0
5  ACS Optimum Alba Iulia 0 0 0 0-0 0
Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Data: Marți – 29 octombrie 2019 – Sala Polivalentă “Florin Fleșeriu” – Sebeș

Ora Echipa Scor Echipa
09:00  CSO Cugir 0-0  ACS Sebeș 2014
09:50  CSM Unirea Alba Iulia 0-0  ACS Optimum Alba Iulia
10:40  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 0-0  CSO Cugir
11:30  ACS Optimum Alba Iulia 0-0  ACS Sebeș 2014
12:20  CSM Unirea Alba Iulia 0-0  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1

Data: Joi – 31 octombrie 2019 – Sala Polivalentă “Florin Fleșeriu” – Sebeș

Ora Echipa Scor Echipa
09:00  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 0-0  ACS Sebeș 2014
09:50  CSO Cugir 0-0  CSM Unirea Alba Iulia
10:40  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 0-0  ACS Optimum Alba Iulia
11:30  ACS Sebeș 2014 0-0  CSM Unirea Alba Iulia
12:20  ACS Optimum Alba Iulia 0-0  CSO Cugir

Grupa B

Loc Echipa  V   E   Î   GOL   P 
1  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2 0 0 0 0-0 0
2  AFC Kinder Teiuș 0 0 0 0-0 0
3  CS Olimpia Aiud 0 0 0 0-0 0
4  CS Navobi Alba Iulia 0 0 0 0-0 0
5  ACS GT Sport Alba Iulia 0 0 0 0-0 0

Data: Marți – 29 octombrie 2019 – Teren Sintetic “Fair Play” – HCC Alba Iulia

Ora Echipa Scor Echipa
10:00  CS Navobi Alba Iulia 0-0  CS Olimpia Aiud
10:50  AFC Kinder Teiuș 0-0  ACS GT Sport Alba Iulia
11:40  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2 0-0  CS Olimpia Aiud
12:30  CS Navobi Alba Iulia 0-0  ACS GT Sport Alba Iulia
13:20  AFC Kinder Teiuș 0-0  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2

Data: Joi – 31 octombrie 2019 – Teren Sintetic “Fair Play” – HCC Alba Iulia

Ora Echipa Scor Echipa
10:00  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2 0-0  CS Navobi Alba Iulia
10:50  AFC Kinder Teiuș 0-0  CS Olimpia Aiud
11:40  ACS GT Sport Alba Iulia 0-0  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2
12:30  CS Navobi Alba Iulia 0-0  AFC Kinder Teiuș
13:20  ACS GT Sport Alba Iulia 0-0  CS Olimpia Aiud

Faza finală

Data: Vineri -1 noiembrie 2019-

Semifinala 1: Locul 1 Grupa A – Locul 2 Grupa B

Semifinala 2: Locul 2 Grupa A – Locul 1 Grupa B

Finala mică: Învinsă semifinala 1 – Învinsă semifinala 2

Semifinala 2: Câștigătoare semifinala 1 – Câștigătoare semifinala 2

 

Regulamentul competiției: AICI.

sursa: ajfalba.ro

Echipamente sportive JOMA - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.