Daia - Daia71Ambiții mari la Daia Română, unde cele două echipe Dalia Sport și Viitorul Spicul s-au duelat. La pauză scorul a fost 0-0, rezultatul fiind neschimbat până la final.

Echipa Dalia Sport Daia Română a fost mai periculoasă în primele 45 de minute, portarul Cibu, a avut câteva intervenții salutare în fața lui Brânză.

Repriza secundă nu a adus modificpri pe tabelă, asta chiar dacă ambele formații au avut ocazii de a marca.

Dalia Sport Daia Română: Pojar- Stoica, Pop, Cătălina, Hileagă, Cocoară, Contor, Birk, Grigore, Brânză, Deaconu.

Rezerve: Man, Cibu, Stoia, Mihălțan, Coman, Mureșan, Cornea

Antrenor: Fane Fogoroși.

Viitorul Spicul Daia Română: Ad. Cibu-  R. Cibu, A. Cibu, Gh. Scheau, T. Scheau, P. Ciucă, H. Ciucă, A. Hăprian, Bișboacă, G. Scheau, M. Scheau.

Rezerve: Cibu, M. Bișboacă, Bumbu, S. Scheau, Haprian, Al. Scheau.

Antrenor: Paul Ciucă.